ЄВРО ФОЛЬК 2021-2022
Організаційний комітет Національного Чемпіонату України з фольклору “ЄВРО ФОЛЬК” запрошує фольклорні,народні аматорськи колективи Вашої Громади прийняти участь у музичних святах“EURO FOLK”та Національному Чемпіонаті України 2019-2020,якіпроводиться у рамках Музичних свят "Євро фолк" - Світ це телебачення. Музикальні свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів-ЕАFF(офіційний партнер UNESCO ).основна мета Європейської Асоціації фольклорних фестивалів EAFF - популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей. Забезпечення творчим колективам можливість виступити, зібрати їх у конкурсну програму, яка визначить найкращі з них і популяризувати призерів шляхом показу їх виступів у телеефірі Європи.Всі учасники Національного Чемпіонату України з фольклору згідно з отриманними балами включаються до всесвітнього рейтингу фольклорних колективів з видачей відповідного сертифіката і розміщення інформації про колектив чи виконавця на офіційному сайтіWAFF www.waff.org. Кожнийучасникотримує диплом учасника фестивалю, іменні дипломи лауреатів 1,2,3 ступеню національного чемпіонату ,дипломанти , медалі золоті,срібні та бронзові національного чемпіонату, фірмові каталоги,календарі, відео-запис усіх учасників національного чемпіонату у Харкові.Великий приз "Євро фольk" - Гран-прі. Володар Grand Prix отримує також грошову премію10000 грн. Абсолютний чемпіон України (який приймав участь у Чемпіонатах Харкова , Вінниці , Чернівцях) отримує право на безкоштовну участь у Телевізійному чемпіонаті Європи з фольклору«EURO FOLK-2019», йоговиступи будуть транслюватися по Світовому інтернет ТVне менш ніж 3 рази на день, на протязі 1 місяця. Колектив буде мати можливість претендувати на титул «Чемпіон Європи з фольклору 2012».

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС

 ЮВІЛЕЙНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK- Україна 2021» м .ХАРКІВ
 ЮВІЛЕЙНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ФОЛЬКЛОРУ «EUROFOLK- Україна 2021» м .ХАРКІВ
 13.11.2021
  Популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.
 МІЖНАРОДНА МУЗИЧНА ПРЕМІЯFOLK MUSIK AWARDS-2022 у рамках конкурсу Folk Musik 2022 від International Center «TALENTS OF THE 21 CENTURY»
 МІЖНАРОДНА МУЗИЧНА ПРЕМІЯFOLK MUSIK AWARDS-2022 у рамках конкурсу Folk Musik  2022 від  International Center «TALENTS OF THE 21 CENTURY»
 03.09.2022-09.09.2022
  Популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.
 World Cup of Folklore™-PORONIN 2021 Poland
<span>&nbsp;</span>World Cup of Folklore™-PORONIN 2021 Poland
Дати узгоднюються 2022 р. 
КУБОК СВІТУ World Cup of Folklore™-2022.Популяризація традиційних народних мистецтв, підтримка розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.