Три великі події від Міжнародного Центру «Таланти на ХХІ век» 2021 рік

 Шановні учасники, нашої великої творчої родини - готуйтесь до 2021 року, до року нових фестивалів та нових форматів‼️Фольклор настільки чарівний та різноманітний і заслуговує на те, щоб ми його продемонстрували на весь світ‼️У 2021 році на Вас чекає відразу три великі події від Міжнародного Центру «Таланти на ХХІ век», три країни з великою і щирою душею, і звісно ж - незабутні враження у трикратному розмірі!!!! Отже: Кубок світу з фольклору –Україна !!!! Кубок світу з фольклору World Cup of Folklore™ -Польща !!!! А також стартує новий проект Ethno-Folk Music Awards «Etno folk™» -Болгарія‼️‼️‼️


Читать дальше

Кубок світу з фольклору у м.Чернівці травень 2019 р.

 Поки ще триває прийом заявок на ІІ Кубок світу з фольклору у м. Київ 14-15.03.2020, але буде закрит достроково, у зв'язку з неймовірною кількості заявок які вже надійшли як з України так і з інших країн світу!!!!Нагадуємо всім бажаючим прийняти участь у ІІ Кубку світу з фольклору, що на цей захід запрошуються і подаються колективи з інших країн.!!!! Буде чудове, колоритне, неповторне і незабутнє Свято Фольклору!!А зараз згадаємо як відбувався І Кубок світу з фольклору у м.Чернівці травень 2019 р.

Читать дальше

Переможці Національного чемпіоната ""ЄВРО ФОЛЬК-УКРАЇНА" прийняли участь у " XI ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ЧЕМПИОНАТІ ПО ФОЛЬКЛОРУ „ЄВРО ФОЛЬК” 2019

Переможці Національного Чемпіонату України "ЄВРО ФОЛЬК-Україна" 2019 року прийняли участь у ХІ Європейському Чемпионаті по фольклору,який відбувся у Болгарії на прикінці червня 2019 року. Вокальний фольклорний ансамбль "Веселка",та фольклорний гурт "Терниця" стали власниками золотих нагород в своїх творчіх та вікових категоріях.Дивится фільм телеканалу EUROFOLK.TV з нашими зірками. 

Читать дальше

Вперше в Україні відбувся Кубок світу з фольклору World Cup of Folklore™ 2019

4 та 5 травня в місті Чернівці вперше на Україні відбувся Кубок світу з фольклору-Україна 2019 та 3 Національний Чемпіонат України з фольклору "ЄВРО ФОЛЬК-Чернівці 2019" 

Читать дальше