IV МІЖНАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ ПЛЕНЕР-ПРАКТИКА ”МІСТО ЦАРЯ АТТАЛА”

 

24.10.2022-31.10.2022р. Анталія. Туреччина


IV МІЖНАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ ПЛЕНЕР-ПРАКТИКА ”МІСТО ЦАРЯ АТТАЛА”

24.10.2022-31.10.2022р. Анталія. Туреччина


У жовтні та листопаді середня температура повітря + 18-20 ° С. Завдяки малій кількості туристів є можливість якісно провести пленер та познайомитись з самобутньою турецькою архітектурою і культурою.Анталія–унікальне місто з благодатним кліматом, історією, що йде в глибину століть, культурними традиціями і цінностями. Цю землю називають «археологічним раєм», де залишився слід різних цивілізацій і культур, пам'ятники яких зустрічаються нам на кожному кроці.За переказами, у II ст до н.е. пергамський цар Аттал наказав своїм підданим знайти найкрасивіше місце на землі. Після тривалих пошуків вони знайшли цей райський куточок, де в 159 р до н.е.почало будуватися місто, назване на честь царя Аттала. Своє нинішнє ім'я місто знайшло в XIII столітті, коли потрапило під владу сельджукского султана Алаеддін Кейкубат.За його наказом був побудований Йівлі мінарет -символ Анталії. Годинна вежа, Кесик Мінарет, мечеть Алаеддін, ворота Адріана, побудовані на честь римського імператора, і багато інших пам'яток, що спускаються до моря і що свідчать про багату історію міста, пов'язаної з періодами правління Риму, Візантії, сельджуків і Османської імперії.
ПРОГРАМА ПЛЕНЕРУ:
1-й день. Приліт в Анталію.Трансфер у готель.Вільний час.Оглядова пішохідна екскурсія по старому місту (в разі раннього прильоту). Вечеря, ночівля уготелі.
2-й день.Сніданок. Вибір місць для малювання. Пленер в Калєїчи (Старе Місто). Після обіду частина групи бере участь у майстер-класі, який буде проходити у відомій майстерні турецького художника.Друга частина групи продовжує роботу на вуличках старого міста. Повернення в готель. Вечеря, вільний час, ночівля уготелі.
3-й день.Сніданок. Пленер в Порту (Старе Місто). Після обіду частина групи бере участь в майстер-класі, який буде проходити в майстерні турецького художника.Друга частина групи продовжує роботу на вуличках старого міста або в порту. Повернення в готель. Вечеря, вільний час, ночівля уготелі.
4-й день.Сніданок.Екскурсія в Музей Анталії з гідом. Замальовки в музеї або у місті.Вечеря, вільний час, ночівля уготелі.
5-й день.Сніданок. Пленерний живопис-5 годин. Вечеря, вільний час,ночівля уготелі.
6-й день.Сніданок. Робота над підсумкової композицією. Вечеря, вільний час,ночівля у готелі.
7-й день.Сніданок. Виставка,перегляд робіт членами журі та церемонія нагородження.На виставці будуть представлені роботи виконані під час пленеру в Анталії, а також роботи, виконані під час майстер-класів. Вечеря, вільний час, ночівля уготелі.
8-й день.Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт додому.

-За бажанням педагогів можливо робити щоденний спільний перегляд робіт і обговорення результатів робіт учнів за день.
-Обов'язкове проведення майстер-класу одним з педагогів, які беруть участь в пленері. Бажаючі провести майстер-клас подають заявку до початку пленеру.
Орієнтовна вартість програми: під запит
.Загальні умовиАнкета-заявка научасть заповнюється на сайті https://talanty21.com/до 05.09.2022
https://www.facebook.com/talents.pleinair/
tel / + 38-095-305-54-12; + 38-067-809-56-19; + 38-073-168-43-48

Прийом заявок відкрито!!!!ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС