Пленэр-практика «Звезда морей-Белый город-2018»

   Творче об'єднання «Таланти 21 століття» (Болгарія-Україна) пропонують відмінну можливість об’єднати корисне з приємним! Чудові краєвиди та архітектура, унікальний ботанічний сад і палац румунської королеви Марії, ласкаве море і сприятливий клімат.                  

Грамотно налагоджена і відпрацьована програма!!!          

Для всіх учасників щоденний доступ на територію Ботанічного саду і палацу румунської королеви Марії. Відвідування архіологічного музею та художньої галереї. Пейзажи, гори, море, яхти і рибальські човники. Колоритна архітектура                                                                

!!!!!УВАГА!!!! Всі учасники програми отримують дипломи про участь в пленері та беруть участь у перегляді -виставці за підсумками пленеру-практики, який пройде на території готельного комплексу «Наслада»

Терміни проведення: червень-липень 2019року.  

Тривалість програми:  10 днів (з них 8 днів на курорті)     виїзд  04.06.2019р.                                      

12 днів (з них 10 днів на курорті). виїзди  29.06.2019р. та 27.07.2019р.

Транспорт: комфортабельні автобуси міжнародного класу, обладнені кондиціонерами , аудіо-, відеоапаратурою. Належать болгарській транспортно-туристичній компанії.  

Місце проведення: Болгарія місто Балчик.

Балчик - місто на чорноморському узбережжі, від Варни - 42 км, 500 км від Софії і 70 км від Румунії. Балчик - треттє за величиною місто-порт Болгарії після Варни і Бургаса. Зачаровує архітектура міста - білі, червоні, жовті будиночки, розташовані у вигляді амфітеатру, Особливо привабливим балчик стає навесні і влітку, в пору бурхливого цвітіння троянд. Цілі і завдання проекту: Створення необхідних умов для реалізації творчих можливостей, активізації творчої діяльності, популяризації творчості серед дітей, підлітків та дорослих.                                              

Програма: 1 день. Виїзд з України. Транзитний проїзд по території Молдови і Румунії. По території Румунії переїзд вночі

2 день. Приїзд в Балчик в першій половині дня. Поселення в готель. Вільний час.Після 16-00 ознайомча прогулянка по курорту Балчик з метою знайомства з визначними пам'ятками міста і вибору місць для пленеру. Балчик відноситься до одних з найдавніших європейських міст-понад 2600 лет. На вулицях вміло поєднується сучасне та минуле. Вечеря.Ночівля в готелі.

3-й день.Сніданок. Майстер клас з розпису кераміки. Вільний час. Після обіду екскурсія в ботанічний сад і Палац Королеви Марії. Пленерне заняття на території ботанічного саду.Вечеря. Ночівля в готелі.

4-й день.Сніданок Пленер в ботанічному саду. У Ботанічному саду розташований палац румунської королеви Марії. Колишня літня резиденція Марії Единбурзької. Це значний комплекс з архітектурних та історичних пам'яток і паркових елементів. Вільний час на море. Ночівля в готелі.

5-й день. Сніданок. Малюємо на вулицях міста. Автентічна  балканська і румунська архітектура. Екскурсія в архіологічний музей.Вільний час на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.

6-й день.Сніданок. За додаткову плату можливо організувати екскурсії, суміщені з пленером (Варна, Несебр і т.п) Вечеря. Ночівля в готелі.          

7-й день. Сніданок. Малюємо порт і рибальські човники. Вільний час на море. Відвідування художньої галереі. Вечеря. Ночівля в готелі.

8-й день.Сніданок. Пленер на вулицях Балчика. Вільний час на море. Перегляд робіт і вручення сертифікатів. Вечеря.Фуршет та дискотека. Ночівля в готелі.

9-й день.Сніданок. Вільний час на море. Звільнення номерів .Виїзд до України. Переїзд автобусом по території Румунії, Молдови.

10-й день.Приїзд на Україну. Вартість: готель 2 * - на 1 людину - 275 євро;

У вартість входить- автобусне обслуговування по маршруту, проживання в готелі 7 ночей / 8 днів, харчування: сніданки, вечері, мед.страхування, перегляд робіт та дипломи, абонемент на відвідування Ботанічного саду і палацу Королеви Марії (5 днів) , відвідування художньої галереї, екскурсія в архіологічний музей, майстер –клас з розпису кераміки, фуршет та дискотека У вартість не входить: факультативні екскурсії, оформлення  візи 45 євро.(для тих хто не має біометричного паспорту)

Загальні умови

Анкета-заявка на участь заповнюється за зразком організаторів в форматах WORD та надсилається на адресу: e-mail: talant21@mail.bg; talanty21@ukr.net

tel / + 38-095-642-03-31; + 38-098-224-87-24; + 38-093-778-76-55, +380573416193


РОЗМІЩЕННЯ У БАЛЧИКУ 

Пленер Балчик 2019-8днів.pdf

Размер файла: 231.25 кб

Пленер Балчик 2019- 10днів.pdf

Размер файла: 229.95 кб

Пленер Балчик 2019-13 днів - V

Размер файла: 245.82 кб