Х Ювілейний пленер -Практика «Зірка морів-Біле місто-2022»

 

20.06.2022-29.06.2022(10 днів)м.Балчик Болгарія

01.07.2022-10.07.2022(10 днів)м.Балчик Болгарія


Х Ювілейний Пленер -Практика «Зірка морів-Біле місто-2022» м.Балчик. Болгарія

20.06.2022-29.06.2022(10 днів)м.Балчик Болгарія - заявки до 20.05.2022

01.07.2022-10.07.2022(10 днів)м.Балчик Болгарія - заявки до 01.06.2022


Міжнародний центр «Таланти 21 століття» (Болгарія, ЄС) відмінну можливість об’єднати корисне з приємним! Чудові краєвиди та архітектура, унікальний ботанічний сад і палац румунської королеви Марії, ласкаве море і сприятливий клімат. Грамотно налагоджена і відпрацьована програма!!! Для всіх учасників пленеру щоденний доступ на територію Ботанічного саду і палацу румунської королеви Марії. Пейзажи, гори, море, яхти і рибальські човники. Колоритна архітектура

!!!!!УВАГА!!!!

Всі учасники пленеру-практики «Зірка морів-Біле місто-2022» автоматично прийматимуть участь у Міжнародному пленері-конкурсі «Я малюю на пленері», який буде проходити по закінченню всіх пленерних заїздів 2020! За висновками пленерів будуть організовані виставки в дипломатичних установах, культурних центрах та закладах освіти
Тривалість програми: 10 днів (з них 8 днів на курорті) /12 днів комбінована програма Пловдив+Балчик
Транспорт: комфортабельні автобуси міжнародного класу, обладнені кондиціонерами , аудіо та відеоапаратурою..
Місце проведення: Болгарія місто Балчик.
Балчик - місто на чорноморському узбережжі, від Варни - 42 км, 500 км від Софії і 70 км від Румунії. Балчик - треттє за величиною місто-порт Болгарії після Варни і Бургаса. Зачаровує архітектура міста - білі, червоні, жовті будиночки, розташовані у вигляді амфітеатру, Особливо привабливим Балчик стає навесні і влітку, в пору бурхливого цвітіння троянд.
Організатори пленеру Міжнародний центр «Таланти 21 століття» град Варна Болгарія
Агенція культури спорту та туризму «Барви Європи» Польща
Цілі і завдання проекту: Міжнародний проект проводиться з метою збереження загальнолюдських цінностей та діалогу культур
Презентація творчих досягнень дітей, підлітків, студентів, дорослих за художнім напрямком,Популяризація та розвиток художньої творчості серед дітей, молоді та дорослих України.Продуктивний обмін досвідом та створення необхідних умов для реалізації творчих можливостей, активізації творчої діяльності серед дітей , підлітків та дорослих .Розвиток системи взаємовідносин між школами, студіями та організаціями художньої освіти і виховання дітей, підлітків різних країн.Підтримка традицій пленерного живопису, заснованого на глибокому розумінні природи та культури.Формування платформи для обіму ідеями та прийомами навчання образотворчого мистецтва.Пошук талановитих дітей, молоді, викладачів образотворчого мистецтва.Знайомства учасників пленеру з історією та культурою країни проведення пленеру.
Програма:
1 день. Виїзд з України(Одеса).
2 день. Приїзд в Балчик. Поселення в готель. Вільнийчас.Після 16-00 ознайомча прогулянка по курорту Балчик з метою знайомства з визначними пам'ятками міста і вибору місць для пленеру. Балчик відноситься до одних з найдавніших європейських міст-понад 2600 лет.На вулицях вміло поєднується сучасне та минуле.Вечеря.Творча зустріч організаторів з учасниками пленеру. Дискотека.Ночівляв готелі.
3-йдень.Сніданок. Майстер клас з розпису кераміки. Вільний час. Після обіду екскурсія в ботанічний сад і Палац Королеви Марії. Пленерне заняття на території ботанічного саду.Вечеря.Вечірнійперегляд кінофільмів.Ночівляв готелі.
4-йдень.Сніданок .Пленерні заняття в ботанічному саду. У Ботанічному саду розташований палац румунської королеви Марії. Колишня літня резиденція Марії Единбурзької. Це значнийкомплекс з архітектурних та історичних пам'яток і паркових елементів. Вільний час на морі.Вечеря.Обмін враженнями, робочий перегляд робіт. Майстер-клас по техниці ебру.Ночівляв готелі.
5-й день. Сніданок.Пленерні заняття в ботанічному саду.Автентічна балканська і румунська архітектура.Вільнийчас на морі. Вечеря.Майстер-клас –розпис акрилом(матеріал надається),подарунок залишається кожному.Ночівля в готелі.
6-й день.Сніданок. Пленерні заняття в ботанічному саду. Вечірній перегляд робіт.Майстер-клас з виготовлення папіру за старовинною технологією. Ночівля в готелі
7-йдень. Сніданок. Майстер клас від викладача зареєстрованих груп(обирає оргкомітет). Малюємо порт і рибальські човники.Вільнийчас на морі.Вечеря. Ночівляв готелі.
8-йдень.Сніданок. Відвідування художньої галереї та історичного музею м.БалчикПерегляд робіт, вибір робіт для конкурсу «Я малюю на пленері»і вручення сертифікатів. Вечеря Дискотека. Ночівля в готелі.
9-йдень.Сніданок. Вільний час на морі.Звільнення номерів.Виїзд до України.
10-й день.Приїзд на Україну.
За додаткову плату можливо організувати екскурсії,поєднаніз пленером ( Несебр).

Вартість на 1 людину : 11040 ГРН.
У вартості :автобусне обслуговування по маршруту, проживання в готелі 7 ночей / 8 днів, харчування:сніданки, вечері, мед.страхування подорожуючих за кордон, участь упленері, абонемент на відвідування Ботанічного саду і палацу Королеви Марії (5 днів) ,відвідування художньої галереї та історичного музею, 5 майстер –класів згідно програми, перегляд кінофільмів,дискотека

Загальні умови
Анкета-заявка на участь заповнюється ВИКЛЮЧНО НА ЦІЙ СТОРИНЦІ. Питання до оргкомітету: e-mail: talanty21@ukr.net
ttps://www.facebook.com/talents.pleinair/
tel / + 38-095-305-54-12; + 38-067-809-56-19; + 38-073-168-43-48ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС