МІЖНАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ ПЛЕНЕР«Балканська палітра»

18.07.2022-27.07.2022 Македонія-Болгарія

 

МІЖНАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ ПЛЕНЕР«Балканська палітра»


18.07.2022-27.07.2022 Македонія-Болгарія


Арт-проект «Таланти 21 століття» пропонує відмінну можливість сумістити корисне-мальовниче з приємно-відпочивальним! Прекрасні краєвиди та архітектура, унікальне Охридське озеро і сприятливий клімат, правильно налагоджена програма.
ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ ЕКСКУРСІЇ:
-Столиця Північної Македонії-Скоп'є, колиска слов'янської культури та писемності -Каньйон Матка причаївся всього в декількох кілометрах їзди від столиці Македонії-Скоп’є.
-Охрид з чудовим видом та бездоганно чисте і прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов'янським Єрусалимом», так як на узбережжі Охридського озера розташоване 365 православних церков
-Давня столиця Болгарії-Велико -Тирново.
А також: зустріч з творчими людьми, майстер-класи, пейзажі, гори, яхти,рибальські човники та самобутня балканська архітектура.

!!!!!УВАГА!!!!

Всі учасники програми отримують дипломи за участь у пленері.Всі учасники беруть участь у виставці за підсумками пленеру-практики.
МЕТА:
Пленер-практика організовується і проводиться в рамках Арт-проекту Міжнародного Центру «Таланти 21 століття» і присвячений культурі, архітектурі, традицій, літературі, візуальній культурі її інтеграціїі популяризації. Тематика визначається країною проведенняміжнародного відкритого пленеру -першого етапу конкурсу «Я малюю на пленері», відкритого для всіх бажаючих.
ЗАВДАННЯ ПЛЕНЕРУ:
-Збереження загальнолюдських цінностей і діалогу культур.
-Розвиток системи взаємозв'язків між школами, студіями і організаціями художньої освіти
-Підтримка традиції пленерного живопису заснованої на глибокому розумінні природи і культури
-Формування майданчика обміну ідеями та прийомами навчання образотворчому мистецтву
-Пошук талановитих дітей і педагогів образотворчого мистецтва.
-Знайомство дітей з історією і культурою балканських країн.
ОРГАНІЗАТОРИ:
• Міжнародний центр «Таланти 21 століття».Европейскій Союз.Болгарія.
• Агенціякультури спорту і туризму «Барви Європи», Польща.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
•Скоп'є -столиця Республіки Македонія-знаходиться в долині гірської річки Вардар. Свою історію починає від римської фортеці, що стала згодом центром провінції Дарданія. Сьогодні це найяскравіша частина македонської столиці з вузькими вуличками, мечетями, хаммамами і східними караван-сараями.Тут є все для цікавого пленеру та доброго: чудової краси храми і затишні вулички, старовинні палаци і розкішні парки, магазини та ринки, і, звичайно ж, безліч ресторанів і центрів розваг.
• Охрид -На південному заході Північної Македонії, на кордоні із Албанією, розташований головний скарб країни –Охрид,вважається найкрасивішим містом в Македонії. Його заснували в 3 столітті до н.е. під назвою Ліхніс.Це єдиний об’єкт основного Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, причому –це і шедевр людського генія і природний феномен надзвичайної краси та естетичної ваги –це озеро і місто, які складають один комплекс.
•Велико-Тирново-один з найдавніших міст Болгарії,столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Місто побудованена трьох пагорбах Царавец, Трапезіца і Світло-гора. Головною і визначною пам’яткою Велико-Тирново є Царевец—це середньовічна фортеця, розташована на однойменному пагорбі, яка була резиденцією болгарських царів в період Другого Болгарського цар
ПРОГРАМА:
День 1.Виїзд з Одеси.Переїзд в Скоп'є (Північна Македонія) по території Румунії та Болгарії.
День 2.Приїзд в Скоп’є.Поселенняв готель. Вечірня прогулянка з гідом по центру міста. Тут панує приємна та дружня атмосфера, тут чудесним чином поєднуються різні культури і релігії, а населення вражає своєю повагою і розумінням один до одного. Для того, щоб відчути все багатство містечка, ми відвідаємо найвідоміші пам'ятки, такі як чарівна фортеця Кале, що височіє над лівим берегом річки Вардар, старовинний Кам'яний міст, монастир Святого Пантелеймона, церква Святого Микити, соборний храм Святого Климента Охридського.Також ми побачимо православну церкву Святого Спаса, де знаходиться чудовий іконостас, виконаний з горіхового дерева і вкритий різьбленням на біблійні мотиви. У місті знаходиться безліч мечетей, найвідомішими і красивими з яких є мечеть Іса-Бегова Джамія.та чудова мечеть Мустафи Паші -з мармуру. Доповнить нашу маленьку подорож огляд різних музеїв і театрів, будівлі парламенту, пам'ятників Тарасу Шевченку та Марії Терезі. Вечеря. Ночівля в готелі.
День3.Сніданок.Переїзд в Охрид. –подорозі зупинка на прогулянку на човниках по Каньйону Матка, що причаївся всього в декількох кілометрах їзди від столиці Македонії-Скоп’є (екскурсія безкоштовна -подарунок від МЦ «Таланти 21 століття»)Колись на місці каньйону була річка Тріска згодом в місці ущелини побудували гідроелектростанцію. В каньйоні, окрім неймовірних пейзажів, можна відвідати близько 10 печер, побувати в старих церквах та монастирях або здійснити прогулянку на човні. Гірське повітря, зелені скелясті схили, прозорі блакитні води озера –це все рецепт вдалої подорожі та натхнення для подальшого пленеру. Приїзд в Охрид. Поселення в готель.Вечеря. Ночівля в готелі.
День 4.Сніданок. Прогулянка по Охриду.Вибір локацій для пленеру.Пішохідна екскурсія пройде по старовинному місту, яке в давнину мало назву Ліхнідос –«місто світла»Мабуть, назва походить від кришталево чистої води Охридського озера, яка відображає сонячні промені на стінах міста. Ми відвідуємо з Вами візантійської фортеці Vстоліття, піша прогулянка по старому місту, що знаходиться на скелі над озером. Звідси нам відкриється неймовірний вид на македонське та албанське узбережжя. Історичні забудови Охрида збереглися до нашого часу, старовинні вулички, квартали з двоповерховими будиночками з сліпучо білими фасадами і червоними дахами –ЦЕ НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ ДЛЯ ХУДОЖНЬОГО ПЛЕНЕРУ!Вільний час.Вечеря.Ночівляв готелі.
День 5.Сніданок. Пленерне заняття устарому Охриді.Вільний час. Вечеря.Ночівляв готелі.
День 6.Сніданок.Пленерне заняття у старому Охриді.Майстер-клас від македонського художника.Вільний час. Бліц перегляд робіт.Вечеря.Ночівляв готелі.
День 7.Сніданок.Пленерне заняття устарому Охриді.Підготовка, оформлення пленерних робіт до виставки,перегляд робіт,нагородження.Вечеря. Ночівля в готелі.
День 8.Сніданок.Виселення з готелю, переїзд в м. Велико-Тирново Болгарія.Приїзд в місто, поселення в готель. Вечеря.Ночівля в готелі.
День 9.Сніданок. Пішохідна екскурсія.Пленерне заняття в старому місті Велико-Тирново. Це стародавня столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Велико-Тирново запрошує вас в захоплюючу подорож в минуле країни, що успішно конкурує зі своїм могутнім сусідом -Візантією. Обідовечеря.Виїзд на Україну.
День10.Приїзд в Одесу. Повернення на ж / д вокзал Одеса після 12-00.

Вартість на 1 особу: 12640 ГРН. ( У вартості медичне страхування подорожуючих за кордон, проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту, проживання в готелях, харчування (сніданкиі вечері), пленерні заняття, майстер-клас, виставка, сувеніри, екскурсійна програма ( Скоп'є,Каньйон Матка,Охрид,Велико -Тирново )
Загальні умови
Анкета-заявка на участь заповнюється ВИКЛЮЧНО НА ЦІЙ СТОРИНЦІ. Питання до оргкомітету: e-mail: talanty21@ukr.net
ttps://www.facebook.com/talents.pleinair/
tel / + 38-095-305-54-12; + 38-067-809-56-19; + 38-073-168-43-48ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС