Міжнародний фестиваль-конкурс з фольклору, музики та танцю «Зірки Праги»

 

30.10.2019 — 04.11.2019 м. Прага (Чехія)


У 2005 році на культурному небосхилі Праги вперше засіяли зірки Праги, престижного міжнародного конкурсу-фестивалю, який, з тих пір,регулярно проводиться в Празі раз на рік на початку листопада. З кожним роком кількість бажаючих взяти участь у фестивалі-конкурсі зростає і географія країн-учасниць постійно розширюється.Основним посланням конкурсу-фестивалю є пошук і відкриття нових молодих талантів, «празьких зірочок», серед дитячих і молодіжних творчих колективів та солістів, встановлення міжнародних дружніх зв'язків, обмін досвідом та творчими досягненнями учасників з різних країн світу, підвищення професійної майстерності і кваліфікації педагогів і керівників.
Участь у конкурсі-фестивалі дає можливість виступити в кращих концертних залах Праги перед авторитетним журі і продемонструвати свої творчі досягнення перед празькою публікою! Найяскравіші празькі зірочки беруть участь у Гала-Концерті переможців перед запрошеними почесними гостями.
Фестивальна програма:
1-й день 30.10.2019- Від'їзд зі Львова. . Посадка у комфортабельні автобуси,переїзд по теріторіі Чехіі.Транзитна ночівля. Вечеря,поселення до готелю.
2-ий день 31.10.2019 — Відїзд до Праги у 9:00. Прибуття в Прагу. Реєстрація (після 14:00) і розміщення в готелі. Вечеря в готелі. Організаційні збори керівників колективів та зустріч з організаторами Міжнародного конкурсу-фестивалю. Ніч в Празі.
3-ий день 01.11.2019 - сніданок в готелі. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ: репетиції учасників, проби сцени і звуку. ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ, початок конкурсних виступів (відповідно до розкладу за номінаціями). Повернення в готель. Для організованих груп від 40 осіб. - оглядова пішохідна екскурсія по історичному центру ГРАНД ТУР ПО ПРАЗІ: Празький Град, Кафедральний собор св. Віта, Карлів міст з загадуванням бажань, Карлова вулиця, Староміська площа з ратушею і відомі Празькі куранти (тривалість - 3,5 години). Вечеря в готелі. Ніч в Празі.
4-ий день 02.11.2019 - сніданок в готелі. ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ: продовження конкурсних виступів (відповідно до розкладу за номінаціями). ГАЛА- КОНЦЕРТ лауреатів. ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ і ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ. Вечеря в готелі. Ніч в Празі.
5-ий день 03.11.2019- Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Від'їзд з Праги до Кракова. У Кракові екскурсія піша . Вечеря,ночлег в готелі.
6-й день 04.11.2019- сніданок,відїзд до Львова.
Регламент та основні положення:
До участі в Міжнародному конкурсі-фестивалі запрошуються солісти, дуети, малі групи (тріо, квартети, малі формації), ансамблі та творчі колективи з різних країн світу. Конкурсна програма виступів учасників затверджується оргкомітетом фестивалю на підставі отриманих заявок. Порядок виступів у конкурсній програмі визначає оргкомітет заздалегідь блоками, так і окремими номерами.
Учасники готують і виконують у конкурсно-фестивальній програмі два виступи загальною тривалістю не більше 5 хвилин для солистів, 10 хвилин для ансамблів та груп.
1.ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТВОРЧІСТЬ (класичне, народне, джазове, естрадне) - соло, малі форми (дуети), ансамблі (тріо, квартет та ін.), оркестри
2. ВОКАЛЬНА ТВОРЧІСТЬ (академічне, хорове, народне, фольклор, джазове, естрадне, шоу-групи, авторська пісня)
3. ХОРЕОГРАФІЧНА ТВОРЧІСТЬ (класичне, народне, естрадне, модерн, джаз-модерн, вільна пластика, брейк-данс, дитячий танець, спортивні бальні танці та інш)
4. ТЕАТРАЛЬНА ТВОРЧІСТЬ (драматичне, музичне, лялькове, академічне, театральні мініатюри, уривки з вистав, художнє читання)
5. ФОЛЬКЛОРНА ТВОРЧІСТЬ (фольклорно-етнографічні колективи і солісти, які надають номера і програми, створені на основі фольклору, звичаїв та обрядів).
6. ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ У номінації «Декоративно-прикладна творчість» у конкусній програмі оцінюються до 4х авторських робіт / виробів. Техніка виконання робіт - вільна. На конкурс можуть бути предствалені роботи розміром не менш ніж 20 * 30 см (для художників), роботи приймаються в паспарту з ватману, обов'язково вказувати П.І.Б. автора, вік і прізвище викладача. Вікові категоріі: МОЛОДШІ ДІТИ - від 6 до 8 років ДІТИ - від 9 до 12 років СТАРШІ ДІТИ 1 - від 13 до 15 років СТАРШІ ДІТИ 2 - від 16 до 18 років ДОРОСЛІ 1 - від 19 років
У кожній віковій категорії допускається наявність до 30% учасників молодше або старше зазначених вікових рамок. Допускаються ЗМІШАНІ ГРУПИ.
Журі оцінює виступи учасників у кожній номінації, в кожній віковій категорії за 10 ти-бальною системою. Підсумки Фестивалю підводяться по закінченню всіх конкурсних виступів.
Порядок нагородження :
Всі учасники нагороджуються почесними медалями конкурсу. Згідно з рішенням журі в кожній номінації присуджуються наступні звання: «Дипломант», «Лауреат» 1ої, 2ої і 3ої ступенів, «Володар Гран-Прі». Колективи в складі від 3х осіб і більше отримують при нагородженні один Кубок фестивалю і Диплом з присудженим званням, солісти і дуети - малий кубок фестивалю і Диплом. Абсолютний переможець фестивалю отримує Гран-Прі фестивалю і Диплом Гран-Прі. Дипломами за підготовку до конкурсу і за зміцнення міжнародних культурних зв'язків нагороджуються всі керівники і педагоги учасників конкурсу.
Основні технічні вимоги: Фонограми, представлені на конкурсну програму, повинні бути записані на звичайних CD-дисках або дисках CD-R у звичайному аудіо форматі в бездоганній якості звукозапису. На конкурсну програму приймаються тільки звукозаписи, записані на окремому носії для кожної фонограми із зазначенням назви ансамблю / прізвища виконавця (латинським шрифтом), назви твору і часу звучання даного твору. Учасники зобов'язані інформувати Оргкомітет у разі, якщо фонограма на диску містить паузи або зупинки всередині музичного твору. Диски формату CD + R / СD + RW / DVD + RW не приймаються!
Більш детальну інформацію про ФЕСТИВАЛЬ можливо отримати в оргкомітеті ПІСЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ.
У вартість входить- автобусне обслуговування по маршруту Львів-Прага-Краків-Львів,розміщення у готелі 3 ночі в Празі,2 ночі у транзитному готелю(у тримісних або чотиримісних номерах для учасників), харчування- напівпансіон: сніданки в формі шведського столу (напої включені) і вечері (в готелі кат. 3 * - меню з 3х страв + чай / вода),Гід на оглядову екскурсію по Празі - ГРАНД ТУР ,екскурсі япо Кракову, медичне страхування подорожуючих за кордон, ДИПЛОМИ, ПРИЗИ і МЕДАЛІ.
Додатково оплачуються: проїзд Львова і назад,факультативні екскурсії
- відвідувння відомих співучих фонтанів
- круїз по Влтаві
- оргвнесок Соло або Дуети -15 Євро з особи
- додаткова номінація 15 евро с человека
Загальні умови
Анкета-заявка на участь заповнюється за зразком організаторів в форматах WORD і висилається за адресою: e-mail: talanty21@ukr.net до 01.10.2019 tel / + 38-066-324-04-17 + 38-068-880-36-13; + 38-073-446-56-81; + 359-52-918-250
Прийом заявок відкрито.