Міжнародний творчий театральний пленер

 

05.06.2020 — 13.06.2020 м.Шкорпиловци.Болгарія

Міжнародний творчий театральний пленер

05.06.2020-13.06.2020 Шкорпиловци Болгарія Міжнародний дитячий центр “Морскі дюни”
● презентація творчих ідей
● велика кількість цінної інформації
● різні майстер-класи, авторські тренінги, флешмоби від кращіх фахівців з різних країн
● важлива особливість даного пленеру - бліц-спектакль
● глядацьке голосування
● індивідуальна робота з кожним учасником
● 2 відкритих басейни
● закритий зал для репетицій, кінозал, літня сцена
● 2 майданчики для пляжного волейболу
● тематичні дискотеки
● пляж 100 м. від корпусу,
● рятувальник на пляжі та біля басейну
● професійна анімація
● 4-разове харчування
● цілодобова охорона
● wi-fi на рецепшені
● 24 годинне медичне обслуговування
Мета та завдання.
● основною метою є презентація творчих досягнень художніх колективів і солістів різних країн театральної спрямованності:
● створення здорового духу змагання художніх колективів і обдарованих особистостей,
● популяризація національних шкіл в театральному напрямку творчості
● створення умов для професійного спілкування в спільних творчих проектах,
● поліпшення естетичного рівня творчої продукції,
● продуктивний обмін творчим досвідом,
● оздоровлення Учасники пленеру
● театральні колективи та солісти різних напрямків: драматичні театри, театри мод, музичні, фольклорні та пластичні театри, театри танцю і т.д.
● Вік учасників - без обмеження. Вимоги до програми
● Театри представляють сценічний твір, що має композиційно закінчений сюжет, тривалістю не більше 1 години
● Для Театрів Мод - крім показу вистав та інших драматичних, пластичних, музичних шоу, побудованих на демонстрації авторських колекцій одягу можливо стандартне дефіле (до 4-х колекцій).
Експертна рада пленеру.
● Склад експертної ради формується з відомих запрошених фахівців в різних напрямках. Список експертів і запрошених гостей формується організаційним комітетом на основі заявок, які надійшли учасників.
Права і обов'язки учасників пленеру.
● Забезпечення спеціальним обладнанням (піротехніка, додаткові світлові ефекти та ін.) Здійснюється учасниками самостійно і обговорюється з Оргкомітетом.
● Кожен учасник пленеру несе повну відповідальність за збереження використовуваного обладнання під час пленерних заходів.
● Аудіо та відеозапис заходів творчого пленеру без дозволу організаторів забороняється. Критерії оцінювання.
● Художній рівень вистави, презентації: відповідність музики, пластичної лексики, змісту, цілісність композиції, єдиний задум, відповідність віку виконавців
● Виконавська майстерність: рівень підготовки, техніка виконання, акторська виразність
● Сценічний костюм і сценографія
● Для Театрів Мод - дизайн костюма, задум і естетика колекції. Нагородження
● Переможці творчого пленеру нагороджуються оригінальними дипломами та сувенірами, отримують постійний офіційний статус лауреата міжнародного творчого пленеру
● Учасники пленеру нагороджуються грамотами та сувенірами. Так само учасники пленеру отримують сертифікати учасників майстер - класів. Опис організації заходів пленеру.
Учасники пленеру творчі колективи та солісти різних театральних жанрів діляться на підгрупи 20-30 чоловік для участі в майстер-класах, творчих майстерень, тренінгах, репетиціях.
Складається програма і розклад усіх заходів пленеру, тим самим кожен учасник пленеру не залишається без уваги і має можливість брати участь у всіх заходах пленеру.
Для кожного учасника гарантований індивідуальний підхід, в зв'язку з особливістю проведення творчих тренінгів і театральних майстерень (на таких тренінгах і майстерень обов'язково існує індивідуальна робота з учасником).
Відмінною особливістю такого творчого пленеру є можливість кожного колективу або соліста презентувати експертній раді свій спектакль повністю .
Як правило, такі вистави йдуть за часом до 1 години.
Після презентації всіх творчих робіт, вистав, експертною радою вибираються кращі моменти з творчих презентацій колективів і солістів, потім режисер пленеру монтує ці епізоди в загальний бліц-спектакль або театралізований концерт, який після зведеної репетиції представляється глядачам на закритті пленеру.

Для участі у творчому театральному пленері необхідно подати заявку на електронну пошту оргкомітету talanty21@ukr.net або зателефонувати тел.095-642-03-31;093-778-76-55; 098-224-87-24 до 05.03.2020р. Включно .
У вартість входить:автобус Одеса - Шкорпиловці(Болгарія) - Одеса, проживання 6 ночей, розміщення 4-5 ти місне(для дітей),харчування 4-х разове, вся інфраструктура міжнародного дітячого центру, анімація, участь у пленєре, спікери.

Реквізити для оплати відправляються після підтвердження заявки - Заявка вважається остаточно прийнятої після оплати 50% вартості програми і оплачується не пізніше 20.03.2020
Друга частина - не пізніш як за 1 місяць до виїзду на пленер *
Якщо ви залишили заявку, але не внесли оплату, ваша заявка анулюється і ми реєструємо інших учасників - У випадку, якщо ви відмовляєтеся від участі за 1 місяць до початку пленеру - вся оплата повертається.
Якщо ви відмовляєтеся пізніше ніж за 4 тижні, організатори мають право не повертати оплату.
Експерти пленеру:
● Георгій Велчовски(Болгарія м.Варна)- письменник, драматург, актор і режісер,володар премії «Золота маска».
● Віталії Бондарєв (Україна м. Харків)-Заслужений артист України, актор, директор театру "Ланжеронъ», член спілки театральних діячів України
● Галина Панибратец (Україна м. Одеса)-режисер театру “Ланжеронъ» ,член спілки театральних діячів Украини,володарка театральної преміі ім.В'ячеслава Панченко

Слуга Мельпомены

Обработка видео...