II Міжнародний творчий театральний пленер

 

01.07.2022-10.07.2022

Болгарія (Балчік)

IIМіжнародний творчий театральний пленер


● презентація творчих ідей
● велика кількість цінної інформації
● різні майстер-класи, авторські тренінги, флешмоби від кращіх фахівців з різних країн
● важлива особливість даного пленеру -бліц-спектакль
● глядацьке голосування
● індивідуальна робота з кожним учасником
● відкритий басейн
● закритий зал для репетицій, кінозал, літня сцена
● дискотеки
● wi-fi на рецепшене

Мета та завдання.

● основною метою є презентація творчих досягнень художніх колективів і солістів різних країн театральної спрямованності:
● створення здорового духу змагання художніх колективів і обдарованих особистостей,
● популяризація національних шкіл в театральному напрямку творчості
● створення умов для професійного спілкування в спільних творчих проектах,
● поліпшення естетичного рівня творчої продукції,
● продуктивний обмін творчим досвідом,
● оздоровлення

Учасники пленеру

● театральні колективи та солісти різних напрямків: драматичні театри, театри мод, музичні, фольклорні та пластичні театри, театри танцю і т.д.
● Вік учасників - без обмеження.

Вимоги до програми

● Театри представляють сценічний твір, що має композиційно закінчений сюжет, тривалістю не більше 30 хвилин
● Для Театрів Мод - крім показу вистав та інших драматичних, пластичних, музичних шоу, побудованих на демонстрації авторських колекцій одягу можливо стандартне дефіле (до 4-х колекцій).

Експертна рада пленеру

● Склад експертної ради формується з відомих запрошених фахівців в різних напрямках. Список експертів і запрошених гостей формується організаційним комітетом на основі заявок, які надійшли учасників.

Права і обов'язки учасників пленеру

● Забезпечення спеціальним обладнанням (піротехніка, додаткові світлові ефекти та ін.) Здійснюється учасниками самостійно і обговорюється з Оргкомітетом.
● Кожен учасник пленеру несе повну відповідальність за збереження використовуваного обладнання під час пленерних заходів.
● Аудіо та відеозапис заходів творчого пленеру без дозволу організаторів забороняється. Критерії оцінювання.
● Художній рівень вистави, презентації: відповідність музики, пластичної лексики, змісту, цілісність композиції, єдиний задум, відповідність віку виконавців
● Виконавська майстерність: рівень підготовки, техніка виконання, акторська виразність
● Сценічний костюм і сценографія
● Для Театрів Мод - дизайн костюма, задум і естетика колекції.

Нагородження

● Переможці творчого пленеру нагороджуються оригінальними дипломами та сувенірами, отримують постійний офіційний статус лауреата міжнародного творчого пленеру
● Учасники пленеру нагороджуються грамотами та сувенірами. Так само учасники пленеру отримують сертифікати учасників майстер - класів.

Опис організації заходів пленеру

Учасники пленеру творчі колективи та солісти різних театральних жанрів діляться на підгрупи 20-30 чоловік для участі в майстер-класах, творчих майстерень, тренінгах, репетиціях.
Складається програма і розклад усіх заходів пленеру, тим самим кожен учасник пленеру не залишається без уваги і має можливість брати участь у всіх заходах пленеру.
Для кожного учасника гарантований індивідуальний підхід, в зв'язку з особливістю проведення творчих тренінгів і театральних майстерень (на таких тренінгах і майстерень обов'язково існує індивідуальна робота з учасником).
Відмінною особливістю такого творчого пленеру є можливість кожного колективу або соліста презентувати експертній раді свій спектакль повністю .
Як правило, такі вистави йдуть за часом до 30 хвилин.
Після презентації всіх творчих робіт, вистав, експертною радою вибираються кращі моменти з творчих презентацій колективів і солістів, потім режисер пленеру монтує ці епізоди в загальний бліц-спектакль або театралізований концерт, який після зведеної репетиції представляється глядачам на закритті пленеру.

Для участі у творчому театральному пленері необхідно подати заявку на електронну пошту оргкомітету talanty21@ukr.net або зателефонувати тел.095-305-54-12;073-168-43-48; 067-809-56-19 до 10.06.2022р. Включно .
Вартість на 1 особу : 11040 грн.( У вартість входить:автобус Одеса - (Болгарія) - Одеса, проживання 7 ночей,харчування сніданки та вечері. розміщення 2-х,3-х місні, участь у пленєре, мастер-класи,відвідування ботаничного саду,історічного музею,

Реквізити для оплати відправляються після підтвердження заявки - Заявка вважається остаточно прийнятої після оплати 50% вартості програми і оплачується не пізніше 10.06.2022
Друга частина - не пізніш як за 1 місяць до виїзду на пленер *
Якщо ви залишили заявку, але не внесли оплату, ваша заявка анулюється і ми реєструємо інших учасників - У випадку, якщо ви відмовляєтеся від участі за 1 місяць до початку пленеру - вся оплата повертається.
Якщо ви відмовляєтеся пізніше ніж за 4 тижні, організатори мають право не повертати оплату.

Слуга Мельпомены

Обработка видео...